
КАЙМАН СК-242/0906 өндірістік үстелі
- Бар
- Коды:122082
97 279 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СК-242/0906 өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамырды жайып, ыдыс-аяқты дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй құрылғыларын, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді орнату және сақтау үшін қосымша орын ретінде пайдаланылады. Модель тұтас жапсырма-сөремен жабдықталған. Қаңқа қалыңдығы 1,5 мм AISIS 430 тот баспайтын бұрыштан, қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған сөреден, ернеусіз үстел үсті - қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, ДСП арматурасы 16 мм.
Ерекшеліктері:
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Әмбебап құрастырмалы-жиналмалы конструкция
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 22.4 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | сөре |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 97 279 ₸


