
КАЙМАН СП-244/0907 өндірістік үстелі (қиғаштары бар)
- Бар
- Коды:247801
98 589 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СП-244/0907 өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамырды жайып, ыдыс-аяқты дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй құрылғыларын, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді орнату және сақтау үшін қосымша орын ретінде пайдаланылады. Модель тор-сөремен жабдықталған. Қаңқа қалыңдығы 1,5 мм AISI 430 тот баспайтын бұрыштан, сөре мен үстелдің үсті тұрақтылықты арттыру үшін ДСП парағымен нығайтылған AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Әмбебап құрастырмалы-жиналмалы конструкция
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Материалдың қалыңдығы:
- Болат: 0,8 мм
- ДСП: 16 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Борттық жабдықтау | тор |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 25.3 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 98 589 ₸


