
Қалдықтарды жинауға арналған үстел KAYMAN СЦ-455/0906 Л
- Бар
- Коды:185472
107 221 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалдықтарды жинауға арналған орталық үстел KAYMAN СЦ-455/0906 Л қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тамақ қалдықтарын жинаумен қатар, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді кесуге және өңдеуге арналған. Модель оң жақта қалдықтарды жинауға арналған тесікпен жабдықталған. Корпус қалыңдығы 1,5 мм мырышталған бұрыштың бұрышынан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Жиналмалы қаңқа
- Үстел үстіндегі дыбысты жұтатын төсемдер
Қосымша сипаттамалар:
- Қалдықтарға арналған тесіктің диаметрі: 180 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте оң жақта қалдықтарды жинауға арналған тесігі бар басқа өлшемдегі ұқсас үлгі көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Әбзелкеңдігі | 900 мм |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
- Бағасы: 107 221 ₸


