
КАЙМАН СК-255/1308 өндірістік үстелі
- Бар
- Коды:189427
107 028 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СК-255/1308 өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамырды жайып, ыдыс-аяқты дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй құрылғыларын, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді орнату және сақтау үшін қосымша орын ретінде пайдаланылады. Қаңқасы - мырышталған болаттан жасалған бұрыш 40х40 мм, қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм, сөре-тор – мырышпен қапталған, қалыңдығы 0,8 мм, үстелдің үсті - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, қалыңдығы 0,8 мм, үстелдің үсті 16 мм ДСП парағымен нығайтылған.
Ерекшеліктері:
- Сөре-тор
- Аяқтардың реттелетін биіктігі
- Әмбебап құрастырмалы конструкция
- Үстел үстіндегі дыбысты жұтатын төсемдер
- Жұмыс бетіне төрт жақты қолжетімділік
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің көлемі: 0,22 m3
- Қаптамадағы габариттері: 805x1305x160 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 29.33 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29.93 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 1300 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | тор |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 107 028 ₸


