
КАЙМАН СК-226/1006 өндірістік үстелі
- Бар
- Коды:189431
111 361 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СК-226/1006 өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамырды жайып, ыдыс-аяқты дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй құрылғыларын, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді орнату және сақтау үшін қосымша орын ретінде пайдаланылады. Қаңқа қабырғасының қалыңдығы 1,2 мм AISI 430 40х40 мм тот баспайтын құбырдан жасалған, үш жағынан байланған, үстелдің үстіңгі жағы қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 баспайтын болаттан жасалған, 16 мм ДСП парағымен нығайтылған.
Ерекшеліктері:
- Аяқтардың реттелетін биіктігі
- Жиналмалы конструкция
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің көлемі: 0,21 m3
- Қаптамадағы габариттері: 605х1005х160 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160341 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 35.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 1000 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Әбзелкеңдігі | 600 мм |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
- Бағасы: 111 361 ₸


