
Қалдықтарды жинауға арналған үстел KAYMAN СП-455/0906 Л
- Бар
- Коды:180516
112 052 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалдықтарды жинауға арналған үстел KAYMAN СП-455/0906 л қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қолданылады. Қаңқасы қалыңдығы 1,5 мм мырышталған болаттан жасалған бұрыштан жасалған, үстелдің үсті - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар едендегі бұзушылықтарды жояды
- Әмбебап жиналмалы конструкция үстелді құрастыруды жеңілдетеді
- Үстел үстіндегі дыбысты жұтатын төсемдер
Қосымша сипаттамалар:
- Қалдықтарға арналған тесіктің диаметрі: 180 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте сол жақта тесігі бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қаңқаның борттық материалы | мырышталған болат |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.9 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Қалдықтарды жинауға арналған тесік Ені | 900 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Ашық |
- Бағасы: 112 052 ₸


