
Қалдықтарды жинауға арналған үстел KAYMAN СП-455/0906 П
- Бар
- Коды:185471
112 052 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалдықтарды жинауға арналған үстел KAYMAN СП-455/0906 П тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді кесуге және өңдеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тамақ қалдықтарын жинауға арналған. Модель оң жақта қалдықтарды жинауға арналған тесікпен жабдықталған. Корпус қалыңдығы 1,5 мм мырышталған болаттан жасалған бұрыштан жасалған, үстелдің үстіңгі жағы AISI 430 баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Биіктікті реттегіштері бар аяқтар едендегі бұзушылықтарды жоюға мүмкіндік береді
- Дыбысты жұтатын төсемдер
- Тұрақтылықты қамтамасыз ететін және жұмыс кезінде ауытқуды болдырмайтын элементтері бар үстелдің дизайны
- Әмбебап жиналмалы конструкция үстелді құрастыруды жеңілдетеді
Қосымша сипаттамалар:
- Тесіктің диаметрі: 180 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160367 |
| Қаңқаның борттық материалы | мырышталған болат |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 20.9 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Қалдықтарды жинауға арналған тесік Ені | 900 мм |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
- Бағасы: 112 052 ₸


