
КАЙМАН СП-226/0907 өндірістік үстелі
- Бар
- Коды:185467
114 511 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СП-226/0907 өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс-аяқтарды дайындауға, ас үй ыдыстарын және құрғақ тамақ өнімдерін сақтауға арналған ингредиенттерді кесуге және өңдеуге арналған. Жиналмалы жақтау AISI 430 40x40 мм тот баспайтын құбырдан жасалған, қабырғасының қалыңдығы 1,2 мм, 3 жағынан байланған, үстелдің үстіңгі жағы AISI 430 баспайтын болаттан жасалған, қалыңдығы 0,8 мм, ДСП парағымен нығайтылған, қалыңдығы 16 мм, жағы тегіс.
Ерекшеліктері:
- Құрастырмалы-жиналмалы конструкция
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 905x705x160 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160571 |
| Қаңқаның борттық материалы | тот баспайтын. болат |
| Салмағы (қаптамасыз) | 32 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 36.4 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Әбзелкеңдігі | 900 мм |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
- Бағасы: 114 511 ₸


