
КАЙМАН СП-242/1107 өндірістік үстелі
- Бар
- Коды:189384
114 970 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН СП-242/1107 өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қамырды жайып, ыдыс-аяқты дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеу үшін, сондай-ақ ас үй құрылғыларын, жабдықтарды және құрғақ өнімдерді орнату және сақтау үшін қосымша орын ретінде пайдаланылады. Модель тұтас жапсырма сөремен және жалпақ ернеумен жабдықталған. Қаңқа қалыңдығы 1,5 мм AISIS 430 тот баспайтын бұрыштан, қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған сөреден, үстел үсті - қалыңдығы 0,8 мм AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, ДСП арматурасы 16 мм.
Ерекшеліктері:
- Биіктігі бойынша реттелетін аяқтар
- Әмбебап құрастырмалы-жиналмалы конструкция
- Үстел үстіндегі дыбысты жұтатын төсемдер
Қосымша сипаттамалар:
- Жұмыс бетінің көлемі: 0,19 m3
- Қаптамадағы габариттері: 1105x705x160 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 160534 |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.17 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27.77 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 1100 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 114 970 ₸


