
VIATTO СР-2/1800/800-ЮТ өндірістік үстелі
- Бар
- Коды:58414
133 118 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO CP-2/1800/800-XT кесу үстелі тамақ өңдеу және қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындарында, супер және гипермаркеттердің, қонақүйлердің, санаторийлердің және галереялардың асханаларында тамақ өнімдерін өңдеуге арналған. Үстелдің аяқтары биіктігі бойынша реттеледі.
Ерекшеліктері:
- Аяқтардың материалы: тот баспайтын бұрыш
- Қаңқа материалы: мырышталған болат
- Тор материалы: мырышталған болат
- Үстел үсті материалы: тот баспайтын болат
- Үстелдің астары: ламинатталған ДСП
Қосымша сипаттамалар:
- Металл қалыңдығы: 0,8 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1900х900х150 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СР-2/1800/800-ЮТ VIATTO |
| Салмағы (қаптамасымен) | 44.1 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қаңқа материалы | мырышталған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | тор |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 133 118 ₸


