
Ою үстелі VIATTO VA-WT12060BS
- Бар
- Коды:203754
144 733 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-WT12060BS ою үстелі гастрономиялық өнімдерді қоғамдық тамақтандыру орындарында өңдеу алдында кесуге арналған. Қаңқасы тот баспайтын құбырдан жасалған, үстелдің үсті - қалыңдығы 0,8 мм тот баспайтын болаттан жасалған, тығыздығы жоғары ДВП-дан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Оңтайлы жүктеме: 100 - 150 кг
- Максималды жүктеме: 300 кг
- Қаптамадағы габариттері: 1240х640х200 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29.1 кг |
| Биіктігі | 850-ден 950 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Максималды жүктеме | 100-ден 150 кг-ға дейін |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жұмысшы |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 144 733 ₸





