
VIATTO үстел-тұғыры СТ-2/1200/600-Н-ЮТ
- Бар
- Коды:113947
244 794 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO СТ-2/1200/600-Н-ЮТ үстел-тұғыры қамырды жаюға және тағам дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында керек-жарақтарды сақтауға арналған. Модель сөремен және 2 жылжымалы есікпен жабдықталған. Қаңқасы 20х20 см тот баспайтын болаттан дәнекерленген құбырдан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Металл қалыңдығы: 0,8 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | сөре |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жабық, жұмыс |
| Есіктердің түрі | купе-есіктер |
| Ені | 1200 мм |
- Бағасы: 244 794 ₸


