
VIATTO СП-2/1800/800-Н өндірістік үстелі .
- Бар
- Коды:144557
169 600 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO СП-2/1800/800-Н өндірістік үстелі ЮТ тамақ өнімдерін кесуге және өңдеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ас үй жабдықтары үшін қосалқы бет ретінде пайдалануға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған. Үстел толығымен қалыңдығы 0,8 мм тот баспайтын болаттан жасалған, үстелдің үстіңгі тақтайы ДСП-дан, аяқтары бұрыштан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 1900х900х150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 46 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | сөре |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 169 600 ₸



