
VIATTO СР-2/1800/600-Н өндірістік үстелі .
- Бар
- Коды:58234
138 391 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кесетін үстел VIATTO СР-2/1800/600-Н ЮТ тамақ өнімдерін қайта өңдеу кәсіпорындарында және қоғамдық тамақтандыру, асүйлерде супер- және гипермаркеттер, қонақ үйлер, санаторийлер мен галереялар. Үстелдің аяқтары биіктігі бойынша реттеледі.
Ерекшеліктері:
- Түрі: оқшауланған
- Аяқтардың материалы: тот баспайтын бұрыш
- Қаңқа материалы: тот баспайтын болат
- Үстел үсті материалы: тот баспайтын болат
- Үстелдің астары: ламинатталған ДСП
Қосымша сипаттамалар:
- Металл қалыңдығы: 0,8 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1900х700х150 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасымен) | 32.7 кг |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | тор |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 138 391 ₸


