
Кесте-кірістіру Gastrolux СБП-057/В
- Бар
- Коды:109345
151 130 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үстел-кірістіру Gastrolux СБП-057/В арналған жылу беру желілерін ретінде қосымша орын орнату және сақтау үшін ыдыс-аяқ, ас үй жабдықтарын және жабдықтарды кәсіпорындарында қоғамдық тамақтандыру. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, қаңқасы AISI 430 40х40 мм тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін аяқтар
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ернеуімен, төменгі сөресімен, 500х700х850 |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.5 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 151 130 ₸



