
Өндірістік үстел Gastrolux С-096/S
- Бар
- Коды:70195
156 258 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Standart сериялы Gastrolux С-096/S өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік және өндірістік үй-жайларда қамырды жайып, ыдыс-аяқты дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ ас үй құрылғыларын орнатуға арналған қосымша орын ретінде пайдаланылады. . Қаңқа 40х40 тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті қабырғалармен нығайтылған
- Материал: тот баспайтын болат AISI 430
- Реттелетін аяқтар
- Стандартты емес өлшемдегі үстелдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қалдықтарды жинауға арналған тесік d=200 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- Резеңке сақина
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Әбзелкеңдігі | 900 мм |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
- Бағасы: 156 258 ₸


