
Етті союға арналған үстел Gastrolux СР-157/Sp
- Бар
- Коды:70589
535 110 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өндірістік үстел Gastrolux СР-157/Sp Series Special қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ет, балық сою үшін, сондай-ақ ас үй құрылғыларын орнату үшін қосымша орын ретінде пайдаланылады. Қаңқасы 40х40 тот баспайтын профильден, үстелдің үсті полипропиленнен жасалған. Өнім реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қалдықтарды жинауға арналған тесік d=200 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- Резеңке сақина
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 43.4 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | полипропилен |
| Әбзелкеңдігі | 1500 мм |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
- Бағасы: 535 110 ₸


