
Өндірістік үстел Gastrolux С-166ЯР/Pr
- Бар
- Коды:70537
698 286 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Premium сериялы Gastrolux С-166ЯР/Рг өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік және өндірістік үй-жайларда қамырды жаюға және тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ ас үй құрылғыларын орнатуға, ыдыс-аяқтарды сақтауға арналған қосымша орын ретінде пайдаланылады. және арнайы температуралық режимді қажет етпейтін өнімдер.
Ерекшеліктері:
- Дәнекерленген құрылым
- Үстел үсті мен сөрелер қабырғалармен нығайтылған
- 3 жылжымалы жәшік
- Материал: тот баспайтын болат AISI 430
- Реттелетін дөңгелек аяқтар
- Стандартты емес өлшемдегі үстелдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қалдықтарды жинауға арналған тесік d=200 мм
- Қосымша борт
- Жылжымалы жәшік 400х600 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- GN үшін бағыттағыштар, 1 деңгей
- Құлып
- Резеңке сақина
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | С-166ЯР/Рг |
| Борттық жабдықтау | жәшіктер, сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 59.7 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жабық, жұмыс |
| Есіктердің түрі | аспалы есіктер |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1600 мм |
- Бағасы: 698 286 ₸


