
Кондитерлік үстел Gastrolux СГ-156/Sp
- Бар
- Коды:109334
899 407 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux SG-156/Sp арнайы сериялы кондитерлік үстел кондитерлік өнімдерді дайындауға арналған қамырды илеуге және ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру орындарында ас үй құрылғыларын орнатуға арналған қосымша орынға арналған. Қаңқасы 40х40 мм тот баспайтын профильден жасалған, үстелдің үсті - қалыңдығы 20 мм табиғи граниттен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Реттелетін аяқтар
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | үстел үсті — гранит, 1500х600х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.3 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Гранит |
| Әбзелкеңдігі | 1500 мм |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, кондитерлік дүкен |
- Бағасы: 899 407 ₸


