
Өндірістік үстел Gastrolux С-067H/E
- Бар
- Коды:70357
94 296 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Econom сериялы Gastrolux С-067H/E өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік және өндірістік үй-жайларда қамырды жайып, ыдыс-аяқтарды дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ ас үй құрылғыларын орнатуға арналған қосымша орын ретінде пайдаланылады. Қаңқа 40х40 тот баспайтын бұрыштан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті қабырғалармен нығайтылған
- Материал: тот баспайтын болат AISI 430
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қалдықтарды жинауға арналған тесік d=200 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- Резеңке сақина
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жаюлы күйдегі үстелдің өлшемдері | |
| Биіктігі | 850 мм |
| Ені | 600 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17.3 кг |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Жабдықтау | тор |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
- Бағасы: 94 296 ₸


