
Өндірістік үстел Gastrolux СБ-086H/E
- Бар
- Коды:70395
95 519 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux SB-086H/E сериялы Econom өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және өндірістік үй-жайларда қамырды жайып, пісіруге арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ ас үй құрылғыларын орнатуға арналған қосымша орын ретінде пайдаланылады. Қаңқа 40х40 тот баспайтын бұрыштан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті қабырғалармен нығайтылған
- Материал: тот баспайтын болат AISI 430
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қалдықтарды жинауға арналған тесік d=200 мм
- Қосымша борт
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- Резеңке сақина
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Борттық жабдықтау | тор |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18.8 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | бұрыш |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 95 519 ₸


