
Өндірістік үстел Gastrolux СБП-177/R
- Бар
- Коды:109330
248 828 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux SBP-177/R сериялы R өндірістік үстелі қамырды жайып шығаруға және тағам дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру орындарында ас үй техникасы мен ыдыс-аяқты орнатуға және сақтауға арналған қосымша орын ретінде арналған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, қаңқасы AISI 430 40х40 мм тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті мен сөре қабырғалармен нығайтылған
- Реттелетін аяқтар
- Жиналмалы қаңқа
- Стандартты емес өлшемдегі үстелдерді дайындауға болады
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СБП-177/С/Р |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47.1 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1700 мм |
- Бағасы: 248 828 ₸


