
Өндірістік үстел Gastrolux СБП-167/S
- Бар
- Коды:70326
252 138 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Standart сериялы Gastrolux SBP-167/S өндірістік үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, наубайханаларда, кондитерлік цехтарда және өндірістік үй-жайларда қамырды жайып, пісіруге арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ ас үй құрылғылары мен ыдыстарды орнату және сақтау үшін қосымша орын ретінде пайдаланылады. . Қаңқа 40х40 тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті қабырғалармен нығайтылған
- Материал: тот баспайтын болат AISI 430
- Реттелетін аяқтар
- Стандартты емес өлшемдегі үстелдерді дайындауға болады
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Қалдықтарды жинауға арналған тесік d=200 мм
- Қосымша борт
- Дөңгелектер жиынтығы d=75 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=100 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=125 мм
- Дөңгелектер жиынтығы d=150 мм
- Резеңке сақина
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 1600 мм |
- Бағасы: 252 138 ₸


