
Өндірістік үстел Gastrolux СП-187/R
- Бар
- Коды:109275
253 073 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux СП-187/R сериялы R өндірістік үстелі қамырды жайып шығаруға және тағам дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру орындарында ас үй техникасы мен ыдыстарды орнатуға және сақтауға арналған қосымша орын ретінде арналған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан, қаңқасы AISI 430 40х40 мм тот баспайтын профильден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Үстел үсті мен сөре қабырғалармен нығайтылған
- Реттелетін аяқтар
- Жиналмалы қаңқа
- Стандартты емес өлшемдегі үстелдерді дайындауға болады
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | СП-187/С/Р |
| Салмағы (қаптамасыз) | 49.3 кг |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | сөре |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Ені | 1800 мм |
- Бағасы: 253 073 ₸


