
Қалдықтарды жинауға арналған үстел ПишТех ЭКОНОМ ССОП-15/6ЭНП
- Бар
- Коды:237114
101 145 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Азық-түлік технологиясы Эконом ССОП-15/6ЭНП үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарының өндірістік үй-жайларында тамақ дайындау процесінде пайда болатын тамақ қалдықтарын жинауға арналған. Модель дөңгелек мойыны бар тікбұрышты үстіңгі тақтаймен жабдықталған. Үстелдің үстіңгі тақтайы ламиниронды ағаш-жоңқалы плитадан жасалған арматурасы бар жоғары сапалы AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, қаңқасы – тоттануға қарсы жабыны бар болаттан жасалған төртбұрышты қималы құбыр профилінен, тіреу тіректері – берік пластиктен жасалған.
Жеткізу көлеміне монтаждық бекіткіштер жинағы кіреді.
Ерекшеліктері:
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін бұрандалы тіректер
- Жиналмалы қаңқа
- құрылымды нығайтуға арналған 3 жақты әбзелдер
- Тазалау және дезинфекциялау жеңілдігі
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Үстелдің үстіңгі тақтайына максималды жүктеме: 100 кг/м2
- Тіректердің биіктігін реттеу диапазоны: 20 мм
- ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Қаңқа профилінің габариттері: 40х40 мм
- Ауыз қуысының диаметрі: 210 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1560х670х200 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 28.5 кг |
| Биіктігі | 850-ден 870 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | боялған болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Қалдықтарды жинауға арналған тесікбайланысеніңкірі | 1500 мм |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
- Бағасы: 101 145 ₸


