
Тағам дайындау үстелі Профи НТ СРОб-8/6ПНТ-М
- Бар
- Коды:231910
106 048 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тағамдық технологияларды кесуге арналған үстел Proi NT SROb-8/6PNT-M гастрономиялық өнімдерді қоғамдық тамақтандыру орындарында өңдеуден бұрын кесуге арналған. Модель бұрандалы тіректері бар аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы 40х40 мм тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан, үстел үсті - ДСП арматурасы бар AISI 430 тот баспайтын болаттан, сөре - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- Сөре: 0,8 мм
- ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Қаптамадағы габариттері: 810х630х110 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | СРОб-8/6ПНТ-М 800х600 мм ернеуі бар ПРОФИ НТ |
| Борттық жабдықтау | сөре |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20.43 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22.7 кг |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | қабырғалық |
| Ені | 800 мм |
- Бағасы: 106 048 ₸


