
Тағам дайындау үстелі Профи НТ СРО-9/6ПНТ-М
- Бар
- Коды:187896
107 141 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тағамдық технологияларды кесу үстелі Pro NT SRO-9/6PNT-M гастрономиялық өнімдерді қоғамдық тамақтандыру орындарында өңдеуден бұрын кесуге арналған. Модель бұрандалы тіректері бар аяқтармен жабдықталған. Қаңқасы 40х40 мм тот баспайтын болаттан жасалған құбырдан, үстел үсті - ДСП арматурасы бар AISI 430 тот баспайтын болаттан, сөре - AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Болаттың қалыңдығы:
- Үстел үсті: 0,8 мм
- Сөре: 0,8 мм
- ДСП қалыңдығы: 16 мм
- Қаптамадағы габариттері: 940х630х90 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
|---|---|
| Артикул | н0000184445 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 21.8 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 24.5 кг |
| Биіктігі | 870-тен 890 мм-ге дейін |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Қаңқа материалы | тот баспайтын. болат |
| Үстел үсті материалы | Болат |
| Жабдықтау | сөре |
| Аяқтардың профилі | шаршы құбыр |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ашық, жұмыс |
| Орнату | орталық |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 107 141 ₸


