
Abat СХС-70-01П пиццаға арналған үстел
- Бар
- Коды:24921
1 177 396 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХС-70-01П пиццаға арналған үстел қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті мұздатуға және сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған. Үстелдің қабырғалары мен қуысын оқшаулау полиуретанды көбікпен құю арқылы жүзеге асырылады. Үстелдің жұмысына қоршаған ортаның температурасы 12-ден 42 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Салат-бардың температуралық режимі: 5 °С
- Сөре өлшемі: 2x GN 1/1
- Қабырғасының қалыңдығы: 56 мм
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,3 кг
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 25 кг
- Тұтынылатын қуат: 0,258 кВТ
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 6,2 кВТ*сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 210000802473 / 71010802473 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 165 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 8 |
| Биіктігі | 1098 мм |
| Тереңдігі | 707 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 310 л |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 8 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/4 |
| Ені | 1434 мм |
- Бағасы: 1 177 396 ₸





