
Abat СХС-80-01П пиццаға арналған үстел
- Бар
- Коды:82301
1 203 021 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat СХС-80-01П пиццаға арналған үстел қамырды жаюға, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлікті мұздатуға және сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен жабдықталған.
Құрылым қалыңдығы 1 мм жоғары сапалы AISI 202 баспайтын болаттан жасалған (артқы қабырғаны қоспағанда). Үстелдің қабырғалары мен қуысын оқшаулау полиуретанды көбікпен құю арқылы жүзеге асырылады. Үстелдің жұмысына қоршаған ортаның температурасы 12-ден 42 °C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Ерекшеліктері:
- Қажетті температураны реттеу және ұстап тұру мүмкіндігі бар электрондық басқару блогы
- Автоматты жібіту
- Динамикалық салқындату
- Danfoss компрессоры
- Толық жылу оқшаулауын қамтамасыз ету үшін барлық есіктерде магнитті кірістірулері бар тығыздағыштар
Қосымша сипаттамалар:
- Салат-бардың температуралық режимі: 5 °С
- Сөре өлшемі: 2x GN 1/1
- Гастроэмкосттардың тереңдігі: 150 мм
- Қабырғасының қалыңдығы: 56 мм
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,3 кг
- Климаттық класы: 5
- Тәулігіне электр энергиясын максималды тұтыну: 6,2 кВТ/сағ
- Сөреге түсетін рұқсат етілген салмақ: 25 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71010802454 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 121 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 8 |
| Биіктігі | 1098 мм |
| Тереңдігі | 807 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 310 л |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 8 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/4 |
| Ені | 1434 мм |
- Бағасы: 1 203 021 ₸





