
Carboma T70 M2sal-1-G 9006 (SL 2GNG 1/6) салаттарға арналған тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:87087
494 572 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma T70 M2sal-1-G 9006 (SL 2GNG 1/6) тоңазытқыш үстелі салаттар жасауға, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель биіктігі 90-нан 110 мм-ге дейін жақындатылған есікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Тұтас құйылатын корпус қалыңдығы 50 мм мырышталған болаттан, жұмыс үстелі тот баспайтын болаттан, есіктер шыныдан жасалған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Электрондық басқару блогы
- Үнемді алмалы-салмалы кассеталы тоңазытқыш агрегаты
- Салқындатқыш: R290
- Буландырғыш
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 1,04 м2
- Көлем:
- Ішкі: 0,36 м3
- Пайдалы: 0,21 м3
- Пайдаланылатын гастрохомкосттар: GN 1/6
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 6 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1400x860x1060 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған 2GN қондырмасы
Назар аударыңыз! Фотосуретте бос есіктері бар ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | T70 M2sal-1-G 9006 (SL 2GNG полюсі) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 105 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 190 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 6 |
| Биіктігі | 760-тан 930 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1060 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 860 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.42 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Агрегаттың орналасуы | ортада |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/6 |
| Ені | 1260 мм |
| Қаптамадағы ені | 1400 мм |
- Бағасы: 494 572 ₸


