
Carboma T70 M3sal-1-G 9006 (SL 3GNG 1/3) салаттарға арналған тоңазытқыш үстелі
- Бар
- Коды:87089
572 258 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Carboma T70 M3sal-1-G 9006 (SL 3GNG 1/3) тоңазытқыш үстелі салаттар жасауға, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель биіктігі 90-нан 110 мм-ге дейін жақындатылған есікпен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Тұтас құйылатын корпус қалыңдығы 50 мм мырышталған болаттан, жұмыс үстелі тот баспайтын болаттан, есіктер шыныдан жасалған.
Гастроэмкосттар жеткізу көлеміне кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Электрондық басқару блогы
- Үнемді алмалы-салмалы кассеталы тоңазытқыш агрегаты
- Салқындатқыш: R290
- Буландырғыш
Қосымша сипаттамалар:
- Экспозициялық алаңы: 1,56 м2
- Көлем:
- Ішкі: 0,52 м3
- Пайдалы: 0,31 м3
- Пайдаланылатын гастроэмскости: GN 1/3
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 7 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 1800x860x1060 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған 3GN қондырмасы
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель полюсі SL 2GN 1/6 көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 225 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 6 |
| Биіктігі | 930 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1060 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 860 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Қуат | 0.42 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Агрегаттың орналасуы | ортада |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/3 |
| Ені | 1670 мм |
| Қаптамадағы ені | 1800 мм |
- Бағасы: 572 258 ₸


