
Carboma T70 M3sal-1-G 0430 (SL 3GNG) салаттарға арналған үстел
- Бар
- Коды:111313
683 585 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Сarboma T70 M3sal-1-G 0430 (SL 3GNG) салаттарға арналған үстел салаттарды дайындауға, салқындатуға және тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қысқа мерзімді сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель 4 сөремен және биіктігі 90-нан 110 мм-ге дейін реттелетін аяқтармен жабдықталған. Тұтас құю корпусы полиуретанды көбіктен жасалған жылу оқшаулағышы бар тот баспайтын болаттан, есіктері шыныдан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек тапсырыс беріледі. Модельді ернеумен және ернеусіз орындауға болады.
Ерекшеліктері:
- Динамикалық салқындату жүйесі
- Электрондық басқару блогы
- Кассета түріндегі алмалы-салмалы тоңазытқыш агрегаты
- Салқындатқыш: R290
- Буландырғыш
- Екі контурлы тығыздауыш
- Есіктер мен іргелердің дөңгеленген жиектері
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 3x GN 1/1 / 7x GN 1/3 / 7x GN 1/6*
- Гастроэмкосттардың максималды тереңдігі: 150 мм
- Экспозициялық алаңы: 1,56 м2
- Тұтынылатын қуат: тәулігіне 7 кВТ
- Борттың биіктігі: 60 мм
- Корпус материалының қалыңдығы: 50 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған гастроэмкосттарға арналған қақпақ
- Шыны қалпақ
- Гранитті үстел үсті
- Дөңгелекті тіреу
* Үстелдің үстіңгі тақтайларын 3 нұсқада жасауға болады: астын толтыруға арналған GN 1/1, GN 1/6 және GN 1/3.
Назар аударыңыз! Фотосуретте бос есіктері, бос қақпағы және шыны қақпағы бар ұқсас модельдер көрсетілген.
Бейне| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Carboma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | T70 M3sal-1-G 0430 (SL 3GNG Сarboma) |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 225 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 3, 7 |
| Биіктігі | 760-тан 930 мм-ге дейін |
| Қаптамадағы биіктік | 1060 мм |
| Тереңдігі | 720 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 860 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Қуат | 0.292 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 7 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/1, GN 1/3, GN 1/6 |
| Ені | 1670 мм |
| Қаптамадағы ені | 1800 мм |
- Бағасы: 683 585 ₸



