
Пиццаға арналған тоңазытқыш үстел Emperoemp.200.70.01-PS
- Бар
- Коды:323147
1 718 957 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Empero EMP.200.70.01-PS тоңазытқыш үстелі қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пицца жасауға арналған ет, балық және басқа ингредиенттерден жасалған тез бұзылатын жартылай фабрикаттарды сақтауға арналған. Модель бүйірден оңға қарай орналасқан жиынтық бөлігімен, қақпағы бар гастрономдарды орнатуға арналған қорапшасы бар жұмыс үстелімен, топсалы есіктері бар 3 тоңазытқыш камерамен, сандық басқару панелімен және биіктігі реттелетін аяқтармен жабдықталған. Корпус, агрегат және аяқтар жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Гастроэмкосттар жиынтыққа кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Кіріктірілген компрессор
- Желдетілетін салқындату
- Еріту кезінде конденсаттың автоматты булануы
- Алюминий қанаттары бар мыс құбырлы буландырғыш
- Хладагент – R290
- Есіктер бос, 45° температурада өздігінен жабылады
- Биіктігі бойынша реттелетін сөре-әрбір секцияда пластикпен қапталған тор
- Үстел CFC және HCFC жоқ жоғары тығыздықтағы 40кг/м3 полиуретанды оқшаулаумен жабдықталған
Қосымша сипаттамалар:
- Агрегаттың максималды жұмыс температурасы: 43 °С
- Гастроэмкост тереңдігі: 100 мм
- Оқшаулау қалыңдығы: 48 мм
- Полиуретанның тығыздығы: 40 кг/м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Empero |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Пайдалану саласы | HoReCa, Сауда дүкендері |
| Жабдықтың түрі | Тоңазытқыш үстелі |
| Функционалдық қызметі | Тез бұзылатын тауарларды сақтау үшін |
| Мақсаты | Пиццаға арналған |
| Максималды жұмыс температурасы | 5 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | 0 град. |
| Орнату түрі | Еден |
| Секциялар саны | 3 |
| Материал | Тот баспайтын болат |
| Корпустың түсі | Тот баспайтын болат |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды қуат тұтыну | 180 Вт |
| Есіктің орындалуы | Саңырау |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 2000 мм |
| Салмақ | 178 кг |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есік түрі | Айқарма |
| Ішкі өлшемдер | |
| Көлемі | 500 л |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Биіктігі | 850-ден 1050 мм-ге дейін |
| Температуралық режим | 0-ден 5 °С-қа дейін |
| Артикул | ELETTO.200.70.01-PS |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Көлем | 500 л |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 10 |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/4 |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Есіктер саны | 3 |
- Бағасы: 1 718 957 ₸


