
GASTRORAG S900 SEC салаттарға арналған үстел
- Бар
- Коды:40672
495 083 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG S900 SEC салат үстелі салаттар жасауға, салқындатуға және азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель компрессорлық салқындату жүйесімен, статикалық салқындатумен, бағыттағыштары бар 2 GN 1/1 тор сөрелерімен және қақпағы бар салқындатылған розеткамен жабдықталған. Корпус 304/430 тот баспайтын болаттан, ішкі камерасы алюминийден, кесу тақтасы пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне асқазан сыйымдылығы кірмейді.
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылық параметрлері:
- 15х GN 1/6
- 5х GN 1/6 + 5х GN 1/3
- 5х GN 1/6 + 2х GN 2/3 + 1х GN 1/3
- 7х GN 1/3 + 1х GN 1/6
- Максималды жүктеме: 50 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 10, 15, 8 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.23 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 260 л |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/6, GN 1/3, GN 2/3 |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 495 083 ₸


