
Пиццаға арналған үстел VIATTO PZ2600TN
- Бар
- Коды:127597
1 172 121 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO PZ2600TN пицца үстелі азық-түліктерді, сусындарды және дайын тағамдарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға, сондай-ақ қамырды жайып шығаруға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пицца жасауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель динамикалық салқындату жүйесімен және автоматты ерітумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, ал үстіңгі жағы граниттен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Электрондық термостат
- Температураны көрсететін сандық дисплей
- Үстелдің үстіңгі жағының 3 жағынан борт
Қосымша сипаттамалар:
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 3,25 кВТ.
- Хладагент: R134a
- Камераның өлшемдері: 945х680х560 мм
Назар аударыңыз! Тауар VIATTO брендімен де, Forcool брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 157696 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 255 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 265 келі |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.35 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 428 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 1510 мм |
- Бағасы: 1 172 121 ₸


