
VIATTO PS900 SEC пиццаға арналған үстел
- Бар
- Коды:127591
733 688 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO PS900 SEC пицца үстелі азық-түліктерді, сусындарды және дайын тағамдарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға, сондай-ақ қамырды илеуге және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында пицца жасауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель статикалық салқындату жүйесімен және автоматты ерітумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, ішкі камерасы алюминийден, үстелдің үсті граниттен жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Пиццаға арналған әртүрлі соустар мен салмаларды салуға болатын GN 1/6 пішіміндегі 5 гастрономды сыйымдылықты орнатуға арналған үстел үсті ұясы
- Камера өлшемдері әрбір сөреге GN 1/1 пішіміндегі бос орынды орналастыруға мүмкіндік береді
Қосымша сипаттамалар:
- Хладагент: R134a
- Камераның өлшемдері: 850х595х456 мм
Назар аударыңыз! Тауар VIATTO брендімен де, Forcool брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PS900SEC / 157694 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 120 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 5 |
| Биіктігі | 1100 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1264 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 760 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.27 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 285 л |
| Жұмыс беті | гранит |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/6 |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 970 мм |
- Бағасы: 733 688 ₸


