
Саладетта VIATTO S900 СЕК
- Бар
- Коды:127590
634 951 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO S900 SEC саладеттасы әртүрлі салаттарды дайындауға, сондай-ақ оларға арналған ингредиенттерді қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель статикалық салқындату жүйесімен және автоматты ерітумен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан, ішкі камерасы алюминийден, кесу тақтасы пластмассадан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 сөре-тор кіреді. Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкойттардың сыйымдылығы: 15х GN 1/6
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 3,12 кВТ.
- Хладагент: R134a
- Камераның өлшемдері: 830х595х456 мм
Назар аударыңыз! Тауар VIATTO брендімен де, Forcool брендімен де жеткізілуі мүмкін.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | S900SEC / 157693 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1060 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 760 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.23 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 257 л |
| Жұмыс беті | пластмасса |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 978 мм |
- Бағасы: 634 951 ₸


