
Пиццаға арналған тоңазытқыш үстел Gastrolux СОПБ1-096/1Д/Ѕр
- Бар
- Коды:329182
1 047 232 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арнайы сериялы Gastrolux СОПБ1-096/1Д/Ср тоңазытқыш үстелі қамырды жайып шығаруға және пицца жасауға, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель гастроэмкосттарға арналған қондырмамен жабдықталған. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Биіктігі | 1020 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 8 °С |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 1 047 232 ₸


