
Тоңазытқыш үстел Gastrolux СОС1-067/1Д/Ѕр
- Бар
- Коды:110241
986 556 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux СОС1-067/1Д/Ѕр арнайы сериялы тоңазытқыш үстелі салаттар мен жеңіл тағамдарды дайындауға, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан, артқы қабырғасы RAL полимерлі жабыны бар болаттан жасалған.
Гастроэмскости және қақпақтар олар үшін жеткізу жиынтығына кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Eliwell электрондық контроллері
- Ең аз қуат тұтыну
- Агрегат жұмысының шусыздығы
- Үй-жайға жылу берудің болмауы
- Заманауи қауіпсіз хладагенттерді пайдалану
- Реттелетін аяқтар
- Кез келген өлшемдегі кесінділерді орындауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың максималды тереңдігі: 100 мм
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Үстелдің үстін 100 мм-ге ұлғайту
- Полипропиленді қондырма 1460х100 мм
- Бағыттаушы үшін GN l=530 мм
- Бағыттаушы үшін GN l=325 мм
- Топсалы шыны есігі бар секция
- Полипропиленнен жасалған үстел үсті
Назар аударыңыз! Фотосуретте гастроэмкость саны әртүрлі басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | салаттар үшін арнайы, 1-д., 600х600х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 34 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 1 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 100 л |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/1 |
| Ені | 600 мм |
- Бағасы: 986 556 ₸



