
Салаттарға арналған тоңазытқыш үстел Gastrolux СОСБ 1-096/1Д/Ѕр
- Бар
- Коды:329173
1 088 333 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш үстел Gastrolux СОСБ-096/1Д/Ѕр сериясы Special ингредиенттерді өңдеуге, салаттар мен жеңіл тағамдарды дайындауға, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель астроқабылдағыштарға арналған ойықпен жабдықталған. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте бүйірі мен қақпағы бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 1 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 8 °С |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 1 088 333 ₸


