
Тоңазытқыш үстел Gastrolux СО2-097/2Д/Ѕр
- Бар
- Коды:69311
1 205 637 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux СОС2-097/2Д/Ѕр арнайы сериялы тоңазытқыш үстелі салаттар мен жеңіл тағамдарды дайындауға, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастроэмскости және қақпақтар олар үшін жеткізу жиынтығына кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Eliwell электрондық контроллері
- Ең аз қуат тұтыну
- Агрегат жұмысының шусыздығы
- Үй-жайға жылу берудің болмауы
- Заманауи қауіпсіз хладагенттерді пайдалану
- Реттелетін аяқтар
- Кез келген өлшемдегі кесінділерді орындауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- 3x GN 1/1 + 3x GN 1/6 астындағы ойық
- Гастроэмкосттардың максималды тереңдігі: 100 мм
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Үстелдің үстін 100 мм-ге ұлғайту
- Полипропиленді қондырма 970х100 мм
- Бағыттаушы үшін GN l=530 мм
- Бағыттаушы үшін GN l=325 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | охл. Салаттарға арналған арнайы, 2 дв., 970х700х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 60 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 6 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0,2 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 200 л |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/1, GN 1/6 |
| Ені | 970 мм |
- Бағасы: 1 205 637 ₸


