
Тоңазытқыш үстел Gastrolux СОС3-147/3Д/Ѕр
- Бар
- Коды:69325
1 428 576 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux СОС3-147/3Д/Ѕр арнайы сериялы тоңазытқыш үстелі салаттар мен жеңіл тағамдарды дайындауға, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастроэмскости және қақпақтар олар үшін жеткізу жиынтығына кірмейді.
Ерекшеліктері:
- Eliwell электрондық контроллері
- Ең аз қуат тұтыну
- Агрегат жұмысының шусыздығы
- Үй-жайға жылу берудің болмауы
- Заманауи қауіпсіз хладагенттерді пайдалану
- Реттелетін аяқтар
- Кез келген өлшемдегі кесінділерді орындауға болады
Қосымша сипаттамалар:
- Гастроэмкосттардың максималды тереңдігі: 100 мм
Опциялар (бөлек сатып алынады):
- Үстелдің үстін 100 мм-ге ұлғайту
- Полипропиленді қондырма 1460х100 мм
- Бағыттаушы үшін GN l=530 мм
- Бағыттаушы үшін GN l=325 мм
Назар аударыңыз! Фотосуретте гастроэмкость саны әртүрлі басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | охл. Салаттарға арналған арнайы, 3 дв., 1460х700х850 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 87 келі |
| Салат барындағы гастрономдардың сыйымдылығы | 4 |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Қуат | 0,21 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 300 л |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 0-ден 8 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/1 |
| Ені | 1460 мм |
- Бағасы: 1 428 576 ₸



