
Пиццаға арналған тоңазытқыш үстел Gastrolux СОПБ3-186/3Д/Ѕр
- Бар
- Коды:329178
1 547 831 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Арнайы сериялы Gastrolux СОПБ3-186/3Д/Ср тоңазытқыш үстелі қамырды жайып шығаруға және пицца жасауға, салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель гастроэмкосттарға арналған қондырмамен жабдықталған. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Биіктігі | 1020 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Қуат | 0.45 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Салат-баржұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 8 °С |
| Ені | 1830 мм |
- Бағасы: 1 547 831 ₸


