
Салаттарға арналған тоңазытқыш үстел Gastrolux СОСБ 2-137/2Д/Ѕр
- Бар
- Коды:329163
1 406 100 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gastrolux COSB2-137/2D/Sp арнайы сериялы тоңазытқыш үстелі ингредиенттерді өңдеуге, салаттар мен жеңіл тағамдарды дайындауға, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды салқындатуға және қысқа мерзімді сақтауға арналған. Модель астроқабылдағыштарға арналған ойықпен жабдықталған. Корпусы мен жұмыс беті AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған.
Гастрономиялық сыйымдылықтар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Назар аударыңыз! Фотосуретте бүйірі мен қақпағы бар басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gastrolux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 99 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.25 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | бүйірден |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | 8 °С |
| Ені | 1340 мм |
- Бағасы: 1 406 100 ₸


