
Hurakan HKN-PZLG3 пицца үстелі
- Бар
- Коды:136849
935 642 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HURAKAN HKN-PZLG3 пицца үстелі қамырды илеуге, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында тағамды салқындатуға және сақтауға арналған. Модель қосалқы желдеткіші бар статикалық салқындату жүйесімен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 162 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 166 келі |
| Биіктігі | 1075 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Қуат | 0.24 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 402 л |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 1365 мм |
- Бағасы: 935 642 ₸


