
Hurakan HKN-SL2 салаттарға арналған үстел
- Бар
- Коды:130157
564 790 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SL2 тоңазытқыш салат үстелі салаттар жасауға, салқындатуға және азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель екі есікпен, асқазанға арналған бөліктермен және жалпақ төртбұрышты қақпақпен жабдықталған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қосалқы желдеткішпен статикалық салқындату
- Хладагент: R134A/R600A
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 210707 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 75 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 90 келі |
| Биіктігі | 876 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 876 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 700 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.17 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 240 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 930 мм |
- Бағасы: 564 790 ₸


