
Hurakan HKN-PZL2 пицца үстелі
- Бар
- Коды:136710
689 913 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HURAKAN HKN-PZL2 пицца үстелі қамырды илеуге, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, тамақ өнімдерін салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сақтауға арналған. Модель қосалқы желдеткіші бар статикалық салқындату жүйесімен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 210715 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 90.5 кг |
| Биіктігі | 970 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1130 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 940 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 240 л |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 900 мм |
| Қаптамадағы ені | 740 мм |
- Бағасы: 689 913 ₸


