
Hurakan HKN-PZL3 пицца үстелі
- Бар
- Коды:136844
932 675 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HURAKAN HKN-PZL3 пицца үстелі қамырды илеуге, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, тамақ өнімдерін салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сақтауға арналған. Модель қосалқы желдеткіші бар статикалық салқындату жүйесімен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 112 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 128 келі |
| Биіктігі | 970 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1140 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 750 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Қуат | 0.24 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 392 л |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 1365 мм |
| Қаптамадағы ені | 1400 мм |
- Бағасы: 932 675 ₸


