
Hurakan HKN-SL3 салаттарға арналған үстел
- Бар
- Коды:130158
764 611 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-SL3 тоңазытқыш салат үстелі салаттар жасауға, салқындатуға және азық-түлік қызметтері мен сауда орындарында тез бұзылатын тағамдар мен сусындарды қысқа мерзімді сақтауға арналған ингредиенттерді өңдеуге арналған. Модель үш есікпен, асқазанға арналған бөліктермен және 2 жалпақ үстіңгі панельмен жабдықталған. Үстел үсті тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қосалқы желдеткішпен статикалық салқындату
- Хладагент: R134A/R600A
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 210708 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 113 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 123 келі |
| Биіктігі | 876 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 876 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 700 мм |
| Есіктер саны | 3 |
| Қуат | 0.24 кВТ |
| Мақсаты | салаттар үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 368 л |
| Жұмыс беті | тот баспайтын. болат |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Ені | 1365 мм |
| Қаптамадағы ені | 1395 мм |
- Бағасы: 764 611 ₸


