
Hurakan HKN-PZLG2 пицца үстелі
- Бар
- Коды:228265
670 192 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
HURAKAN HKN-PZLG2 пицца үстелі қамырды илеуге, тамақ дайындауға арналған ингредиенттерді өңдеуге, тамақ өнімдерін салқындатуға және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сақтауға арналған. Модель ас үй ыдыстарына арналған бөліктермен және төртбұрышты сөремен жабдықталған. Үстел үсті тастан, сөре тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қосалқы желдеткішпен статикалық салқындату
- Хладагент: R134A / R600A
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 5 х GN 1/6
- Қаптамадағы габариттері: 740х940х1230 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 103 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 116.2 кг |
| Биіктігі | 1075 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Есіктер саны | 2 |
| Қуат | 0.17 кВТ |
| Мақсаты | пицца үшін |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 240 л |
| Агрегаттың орналасуы | төменнен |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | 2-ден 8 °С-қа дейін |
| Салат-барға арналған гастрономиялық сыйымдылықтың түрі | GN 1/6 |
| Ені | 900 мм |
- Бағасы: 670 192 ₸


